Ubytovna Stamicova

Stamicova 2

58601 Jihlava

mob. 773 191 285

K dispozici pokoje 2, 3 a 4 lůžkové. Společné sociální zařízení. Kuchyňka k dispozici.

Celková kapacita 34 lůžek.

Vedle ubytovny je restaurace Zezulkárna, kde je možnost stravování.

Cena ubytování:

1 – 3 den:     200 Kč

dlouhodobé ubytování:   158 Kč

Pronajímáme společenský sál na Zezulkárně, s kapacitou 200 osob.

Cena sálu: 395 Kč/hod

10 komentářů u Ubytovna Stamicova

1. Ubytování napsal:

Dobrý den, máte volné ubytování na ubytovně od neděle 2.února do pátku7.února na 5 nocí? Kolik by u Vás vycházelo ubytování na 1 noc,kdybych ho měla na 5 nocí?

Děkuji Němcová

2. Ubytování napsal:

Dobrý den chtěla bych se u Vás informovat kolik kolika lůžkových pokojů nabízíte
    Děkuji Nováková

3. Dotaz k ubytování napsal:

měl bych zájem o ubytování na jednu noc pro dvě osoby. Bylo by to příští týden od 17.6-18.6.2014. Pokud máte volno, prosím o potvrzení rezervace.

Kunz Petr

4. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné u Vás ubytovat v termínu 20.4. (příjezd) – 22.4. (odjezd) 27 osob. Děkuji
    S pozdravem Nepivodová

5. ubytování v termínu MFDF napsal:

chci se zeptat, zda byste měli ubytování v Jihlavě na 4 noci v termínu 27.10. – 31.10.2015 pro jednu osobu?
    Děkuji
    s Pozdravem
    Helena Urbanová

6. ubytování během festivalu napsal:

sháním 3 lůžkový pokoj během Jihlavského festivalu dokumentárních filmů. Nejlépe 3 lůžkový pokoj. Máte ještě volno?

Děkuji s pozdravem

Michaela Šikolová

• TJ Sokol Bedřichov napsal:

bohužel v době konání Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů je naše ubytovna již plně obsazena.

Hana Hejdová
      TJ Sokol Bedřichov

7. Ubytování říjen napsal:

sháním ubytování v době 28.-30. října pod dva. Máte v té době volný dvojlůžkový pokoj?

Děkuji moc, s přáním pěkného dne,
    Barbora Strejčková

8. ubytování 26.-30.10.2016 napsal:

Dobrý den, byla by možná rezervace dvoulůžkového pokoje v termínu 26.-30.10.2016?

9. ubytování 25. - 29.10. napsal:

sháním dvoulůžkový pokoj během Jihlavského festivalu dokumentárních filmů. Máte ještě, prosím, volnou kapacitu?
    Děkuji, s pozdravem