Gloxi club -gymnastika.

Gymnastický oddíl Gloxi club TJ Sokol Bedřichov byl založen v dubnu roku 1999 na mnohaletých základech části oddílu sportovní gymnastiky.V současné době v oddíle trénuje kolem 60 děvčat.

dsc_7406.jpg

Členové oddílu se účastní soutěží TeamGymů junior/trojboj-pódiová skladba, trampolína, akrobacie/,mezi největší úspěchy v této oblasti patří druhé místo na mistrovství ČR v kategorii Junior III z roku 2006 a několik titulů přeborníků ČOS v kategoriích do 11.let i do 16.let.

Dalším gymnastickým sportem je akrobatická gymnastika .Zde mají naše závodnice na kontě mnoho startů na zahraničních soutěžích , tituly mistryň republiky i účast na mistrovství Evropy i světa.Nezapomenutelným zážitkem byla i účast tří našich akrobatek v soutěži Česko Slovensko má talent v r. 2010, kde se dívky v rámci akrobatické skupiny Chebejet probojovaly až do finále této soutěže.

V oddíle trénují děvčata  od 4 let, v přípravce se věnují gymnastickým základům a soutěžím všestrannosti pořádaných ČOS / atletika, gymnastika,plavání/,postupně se začleňují do družstev teamgymů .

Tréninky probíhají ve sportovní hale Sokola Bedřichov na Sokolovské ulici v Jihlavě.