Tenis

Přijďte k nám, naučíme Vás Tenis!

Naše tenisová školička působí v Jihlavě již 7 let a nabízí kurzy tenisu pro předškoláky, holky a kluky ZŠ, mládež i dospělé. Trénujeme celoročně.

• Chcete zdokonalit techniku některého úderu, osvojit si taktiku hry ve dvouhře či čtyřhře nebo se celkově rozehrát?
  • Chcete se připravit na firemní turnaj, nebo zápas s kamarádem nebo se seznámit se základy tenisu?
  • Chcete rozvíjet Vaši hru ve cvičných zápasech?

Pak neváhejte a kontaktujte nás.

www.tenisjihlava.cz nebo www.tenis-jihlava.cz
Sylva Dubcová

Ing. Hana Turková

Tomáš Svítil

• Kvalifikace: 3. trenérská třída ČTS
  • Tel.: 777 867 857
  • e-mail: TomasSvitil@seznam.cz

3 komentáře u Tenis

1. Tenis napsal:

Dobrý den!
    Chtěla jsem se zeptat, kdy v příštím a v tomhle školním roce bude probíhat výuka tenisu(12ti letý syn začátečník) a kolik to stojí.

Děkuji Musilová

• odpověď pro paní Musilovou napsal:

zastavte se za námi na tenis a domluvíme se přímo na místě co a jak. Jsme tam každý den od 15:00 do 18:00.

Hezký den,
      Hana a Sylva

2. Roman Q napsal:

Hledám dobrou tenisovou školu pro neteř Leontýnu Schusterovou z Dobronína. Tenis nikdy nehrála ale má ráda tanec a má pohybové předpoklady.

Roman Zajac