Sokolská všestranost

715 členů

účast každých 6 let na všesokolských sletech
účast na župních akcích – v plavání, ve sportovní gymnastice, lehké atletice a přespolním běhu, vycházky do přírody, kulturní akce, společenské akce, pořádání zábav

V roce 1999 se tři zástupci sok. všestrannosti zúčastnili XI. WG v švédském Goteborgu s hromadnou Skladbou „Obrazy“

V rámci sokolské  všestrannosti je organizováno cvičení pro tyto věkové kategorie:

rodiče a děti
předškolní děti
mladší žákyně
ml. a st. žáci
st. žákyně
aerobic
kalanetika
zdravotní cvičení

8 komentářů u Sokolská všestranost

1. Dědičová Lenka napsal:

chtěla jsem se zeptat, zda budete otevírat od září cvičení s dětmi? Mám 2 děti 2,5 a 4,5 let. Který den by se cvičení konalo, cena? Děkuji předem za odpověď. Lenka Dědičová

• Cvičení s dětmi napsal:

všestranné cvičení s dětmi začíná se začátkem října, a to v tělocvičně ZŠ Kollárova. Cvičení rodičů s dětmi probíhá každý čtvrtek od 17 do 18 hodin, je vhodné pro rodiče s dětmi ve věku zhruba 1-3 roky a rodiče se tohoto cvičení aktivně účastní společně s dětmi (nelze zde nechat dítě samotné). Cvičení předškolních dětí probíhá každé pondělí od 17 do 18 hodin a je vhodné pro děti ve věku 3-7 let. V případě zájmu nebo potřeby může rodič cvičit společně s dětmi, ale obvykle zde děti cvičí bez rodičů.
      Výše členského a oddílového příspěvku je zhruba 900 Kč na kalendářní rok (platí se zvlášť za podzimní – říjen až prosinec – a jarní – leden až květen – část).
      Budeme se těšit na Vaši účast na cvičení!
      Štěpánka Bartošová, cvičitelka předškolních dětí

• Cvičení předškoláků napsal:

Z technických důvodů (tělocvična) s předškoláky v říjnu necvičíme, pondělní cvičení se rozběhne až od listopadu.
      Štěpánka Bartošová, cvičitelka

2. Kondiční cvičení pro ženy (čtvrtek večer) - zahájení napsal:

Milé ženy!
    Čtvrteční večerní kondiční cvičení zahajujeme (po prázdninovém odpočinku) dne 8.10.2015.
    Těším se na Vás!
    Štěpánka Bartošová, cvičitelka

3. rodiče s dětmi napsal:

dobry den mela bych zajem o cviceni rodice s detmi mohu poprosit o nejaky kontakt kde se zapsat nebo abych vedela vice infa? dekuji a preji pekny den

4. Podhorská napsal:

chci ze zeptat, zda neuvažujete o zdravotním cvičení v jiném čase než od 19.00 hodin.
    Třeba od 17.30 nebo od 18.oo hodin.
    Děkuji
    Podhorská

5. Rodiče a děti napsal:

chtěla jsem se zeptat, kdy bude probíhat cvičení pro rodiče a děti v tomto školním roce.
    Děkuji
    Hezký den