Rock and Roll club ELVIS

Vítejte na neoficiálních stránkách úspěšného rock and rollového klubu Elvis Jihlava. Tento klub vznikl v roce 1994 a vedoucími klubu jsou manželé Prokopovi. Během svého působení klub získal mnoho úspěchů na domácí, ale i zahraniční scéně.

Na těchto stránkách si můžete prohlédnout fotky ze všech našich akcí, dozvíte se zde také informace týkající se našich tréninků, vystoupení, závodů a dalších společných akcí…http://elvis.websnadno.cz/

Pokud vás akrobatický rokenrol zaujal natolik, že byste se mu chtěli aktivně věnovat, kontaktujte prosím někoho z trenérů pro poskytnutí bližších informací.

Na všechny nové zájemce o tento atraktivní sport se těší „Elvisáci“ :-)

Přehled výsledků

na mistrovství ČR se umístily naše páry takto:
kategorie žáci 15. místo Fatr – Valentová
16. místo Váňa – Sochnová
kategorie Junior 7. místo Beneš – Pechová
12. místo Šrubař – Sobotková
16. místo Hlávka – Frühaufová
21. místo Novotný – Krausová
kategorie Juniorská formace 1. místo
kategorie Dívčí formace 3.místo, na Mistrovství světa 9. místo
Naše páry se zúčastnily Juniorských World Masters v Egeru, Jihlavě, Krakově, Bratislavě.
Umístění v soutěži po podzimu:
kategorie Juniorská formace 1. místo
kategorie Dívčí formace 3.místo,